Af en toe vinden we het wel leuk om eens te testen of onze viervoetige vrienden hun les echt goed geleerd hebben. Dus organiseren we een paar keer per jaar proeven, overgangsproeven (van de A- naar de B-klas bijvoorbeeld), maar ook socialisatieproeven en natuurlijk het clubkampioenschap. Naderhand publiceren we hier de erelijsten. Sta jij er (binnenkort) ook tussen?

Behaalden hun brevet en gaan dus over naar de D-klas

  • Sabine Vermoesen met Junior
  • Lucie Temmerman met Mila
  • Katrien Van Coppernolle met Dahlan
  • Kathy Van Kerkhove en Jan Borré met Dax
  • Sonja Huyghebaert met Lowie
  • Dirk Soethaert met Quinta

Resultaten overgangsproeven augustus en oktober 2017

Van A-klas naar B-klas

  • Thomas Cano Morant en Laura Mondrjak met Kawa
  • Laurie Braet met Lima
  • Wendy Blondeel met Luca
  • Steven Grunewald met Jerome
  • Nicole Stevens en Kevin De Weerdt met Pinto
  • Roxanne Vlerick met Noa
  • Steven Cazaerck met Luca
  • Alexandra De Schepper met Milo
  • Kurt Bourguillioen met Oscar
  • Nicolas Vangansbeke met Nalu
  • Marleen Dhert met Kira
  • Sara Kellens en Harm Van Besouw met Meli
  • Peter Van Caenegem met Kazan

Van B-klas naar C-klas

  • Jana D’Have met James
  • Martine Derijcke met Whoopi
  • Els Van Herseele met Simba
  • Martine Mannaerts met Esra
  • Steven Grunewald met Nanou
  • Elien Van Belle met Nitwit
  • Elise Bruyneel en Van Jelle Cleemputte met Milo

Resultaten clubkampioenschap 18 juni 2017

A-klas

  1. Marc Rouckhout met Pele
  2. Alexandra De Schepper met Milo
  3. Martine Mannaerts met Esra

B-klas

  1. Dirk Soethaert met Quinta
  2. Maud D'Havé met Koda
  3. Sonja Huyghebaert met Guust

C-klas

  1. Katty Van Kerckhove met Dax
  2. Christiane Vansteenbrugge met Zita
  3. Lucie Temmerman met Mila

D-klas

  1. Luc Avermaete met Kino (clubkampioen 2017)
  2. Dirk Denijs met Kibo
  3. Filip Eeckhaute met Basil

Proficiat aan alle deelnemers!

 

Van B naar C (zon 10u & woe 20u)

Zondag, 27 augustus
woensdag, 30 augustus
Zondag, 22 oktober
Woensdag, 25 oktober
Zondag, 17 december
Woensdag, 20 december

Geplande overgangsproeven 2017

Van A naar B (zon 10u & woe 19u)


Zondag, 20 augustus
Woensdag, 23 augustus
Zondag, 15 oktober
Woensdag, 18 oktober
Zondag, 10 december
Woensdag, 13 december

Door onvoorziene omstandigheden kunnen zich er nog wijzigingen voordoen.


Overgangsproeven januari – maart – mei 2017

Van A-klas naar B-klas

D’HaveJana met James
Bruyneel Elise en Van Cleemputte Jelle met Milo
Caron Eleni en Guillemin Fabrice met Balou
Ferket Anna en Ferket Elena met Scrabble
Warrie Hans met Gaston
Soethaert Dirk met Quinta
D’Have Maud met Koda

Van B-klas naar C-klas

Wallaeys Iris en Jonas met Sam
Van Kerkhove Katty en Borre Jan met Dax
Van Gorp Iris met Nero
Van Driessche Laura met Iza
Soethaert Dirk met Quinta
Warrie Hans met Gaston

Overgangsproeven juni 2017

Van A-klas naar B-klas

Marc Roeckhout met Pele
Els Van Herseele met Simba
Martine Mannaerts met Esra
Bie Puttemans met Picon
Koen Van Snick en Annelies Roelens met Artan