Hondenschool Bassebeek is een project gedreven door enthousiaste vrijwilligers. Onze instructeurs brengen het beste in hond en baasje naar boven. Het bestuur zorgt ervoor dat alles vlot verloopt.


Onze instructeurs

Dirk Denijs dirk.denijs@telenet.be 0470097571
Elien Van Belle 0494387104
Ivan Debbaut ivan.debbaut@pandora.be 0486532798
Kathy Van Kerckhove 0478872865
Kevin Willems siska_pruts@hotmail.com 0494033559
Koen Van Snick 0476869170
Luc Avermaete luc.avermaete@telenet.be 0475733900
Petra Hosteaux petra.hosteaux@gmail.com 0495698095
Stefaan Demeyer stefaan.demeyer@yahoo.com 0474190093
Thais Gryson grysonthais@gmail.com 0495666399
Axel De Clercq 0496922187

Het bestuur

Emiel Temmerman Voorzitter e.temmerman@calcutta.be 093574037
Roger Keisse Ondervoorzitter 093447882
Dirk Denijs Secretaris dirk.denijs@telenet.be 0470097571
Luc Avermaete Terreinverantwoordelijke luc.avermaete@telenet.be 0475733900
Ivan Debbaut Hulp-secretaris ivan.debbaut@pandora.be 0486532798